GLAS OCH KERAMIK / Konstglas / Skulptur 17082046

nr 1708 2046

Tina Lindström Frausin

(f. 1966), Sverige

Skulptur, Konstglas. Signerad, daterad -03. Sandgjutet glas, stensockel. Höjd: 25,5 cm

Tina Lindström Frausin, svensk konstnär född i Stockholm 1966.

Utrop:

500 kr

Såld:

400 kr

måndag 9 juni 2025
kl 18:26:48

Tina Lindström Frausin

Läs mer om Tina Lindström Frausin